نوار چسب پهن 5 سانت بسته بندی ارزان

نوار چسب ارزان

فروش ویژه نوار چسب ارزان (نوار چسب 5 سانت شیشه ای درجه دو ) با کیفیت، چسبندگی عالی، مقاومت کششی خوب و با قیمت حدود 25 درصد پایین تر از درجه یک، مناسب مصرف کنندگان گرامی می باشد.

 

مشخصات فنی:

عرض : 5 سانت

طول : 90 یارد

تعداد در کارتن : 60 حلقه

ضخامت : 45 الی 50 میکرون

چسبندگی و مقاومت کششی : عالی

نوار چسب ارزان درجه دو، فقط از لحاظ ظاهری و شفافیت کمی ایراد دارد در حالی که کیفیت، چسبندگی و مقاومت کششی آن دقیقا همانند نوار چسب درجه یک می باشد.

نوار چسب شفاف 5 سانت 90 یارد درجه دو

نوار چسب ارزان

نوار چسب 5 سانت شیشه ای درجه دو

در تولید نوار چسب های 5 سانت شیشه ای، بخش محدودی از تولیدات بدلیل ایرادات جزئی و ظاهری جزو درجه بندی دو قرار میگیرند. این نوار چسب ها از لحاظ کیفیت، چسبندگی و مقاومت کششی هیچ تفاوتی با نوار چسب های درجه یک ندارند و تنها تفاوت آنها بصورت جزئی می تواند در ظاهر و شفافیت آنها باشد. شاید عرضه آنها در بازار بخاطر اشکالات کوچک ظاهری مناسب نباشد ولی برای مصرف کنندگان عمده می تواند گزینه مناسبی باشد چرا که قیمت نوار چسب درجه دو، بیش از 25 درصد ارزانتر می باشد. و از لحاظ کیفیت و چسبندگی و مقاومت کششی در موارد استفاده همانند نوار چسب درجه یک می باشد.

در فرآیند تولید نوار چسب بخش کوچکی از تولیدات از لحاظ ظاهری، شفافیت و مواردی از این قبیل ایراداتی دارد. که این ایرادات بیشتر ظاهری بوده و بر کیفیت نوار چسب تاثیر منفی ندارد. به همین منظور و در درجه بندی نهایی محصولات، این نوع از نوار چسب ها در درجه دو قرار میگیرند. بدلیل وضعیت ظاهری این نوار چسب ها، شاید امکان عرضه آنها در بازار میسر نباشد. ولی بدلیل قیمت پایین و کیفیت خوب آن برای مصرف کنندگان عمده مناسب می باشد.

 

جهت سفارش خرید نوار چسب ارزان ( نوار چسب 5 سانت شیشه ای درجه دو ) می توانید با دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی تبریز چسب تماس حاصل فرمائید.

 

نوار چسب ارزان

 

Telegram Channel TabrizChasb : @TabrizChasb

آدرس کانال تلگرام تبریز چسب

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *