ZigaForm version 4.6.1

نوار چسب کاغذی (مسکینگ تیپ)

نوار چسب کاغذی

نوار چسب کاغذی (مسکینگ تیپ) معمولا به نام های مسکینگ تیپ ، نوار چسب کاغذی کرپ و Masking Tape شناخته می‌شوند. این نوع نوار چسب ها در چند نوع کیفیت (گرید) تولید می شوند. که عبارتند از:

۱- نوار چسب کاغذی که کاربرد معمولی ( نقاشی ساختمان ) و امور روزمزه دارد.

۲- نوار چسب کاغذی که مخصوص کوره رنگ کاری ( حرارت بالا ) . برای نقاشی خودرو و رنگ های کوره ای مورد ایتفاده قرار می‌گیرد.

۳- نوار چسب کاغذی بی اثر که عموما در خطوط تولید لوازم خانگی و … مورد استفاده قرار می گیرد. که بعد از کنده شدن از محل مورد استفاده هیچ گونه ردی از خود ندارد.

 

مشخصات عمومی و فنی انواع نوار چسب کاغذی

جنس فیلم : کاغذ کرپ
نوع چسب : چسب فشار حساس از نوع رابر
رنگ : سفید شیری
ضخامت (mm) : مساوی یا بزرگتر از ۰.۱۰۵
چسبندگی به استیل (N/25mm) : مساوی یا بزرگتر از ۵.۵
استحکام کششی (N/25mm) : مساوی یا بزرگتر از ۷۰
در صد تغییر طول (%) : مساوی یا کوچکتر از ۲۰

 

چسب کاغذی کرپ

چسب کاغذی

شرایط نگهداری

نوار چسب کاغذی (مسکینگ تیپ) را دور از رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید و منابع حرارتی ، تا دمای حداکثر ۴۰ درجه سانتی گراد نگهداری نمایید. بهترین شرایط نگهداری چسب ها دمای ۲۰ الی ۳۰ درجه سانتی گراد و رطوبت پایین تر از ۷۰% می باشد. سطوح مورد نظر جهت چسباندن نوارچسب باید خشک و عاری از چربی ، گرد و غبار و سایر آلاینده ها باشد.

 

نوار چسب کاغذی کریپ 5 سانت 30 یارد چینی تاپ رول TopRoll

نوار چسب کاغذی ۵ سانت ۳۰ یارد چینی تاپ رول TopRoll

 

موارد استفاده چسب کاغذی

نوار چسب های کاغذی در انواع مختلف مصارف عمومی و ویژه صنایع خودرویی جهت ایجاد پوشش در هنگام رنگ آمیزی و عایق کاری خودرو قابل استفاده می باشد. .(کلیه نوار چسب های کاغذی با توجه به سفارش در عرض ها و طولهای متفاوت قابل تولید می باشند .)

این چسب در علاوه بر صنعت خودرو سازی و نیز جهت مصارف عمومی برای ایجاد پوشش در هنگام رنگ آمیزی و عایق کاری خودرو کاربرد دارد.

نوار چسب کاغذی بسیار مناسب برای کاربری‌های متفاوت، تولید شده است. این نوار چسب با توجه به جنس کاغذی‌اش می‌تواند در تولید انواع ماکت‌ یا کاردستی‌های متفاوت، مورد استفاده قرار گیرد.

نوار چسب کاغذی (مسکینگ تیپ) به راحتی و بدون نیاز به قیچی یا کاتر بریده می‌شود. از این چسب می‌توان برای ثابت نگه‌ داشتن کاغذ طراحی و نقاشی روی تخته شاسی استفاده کرد. طول مناسب این نوار چسب آن را به محصولی مقرون به صرفه تبدیل کرده است. این نوع نوار چسب وزن کمی دارد و به راحتی می‌توان آن را به همراه خود جابجا کرد. این ویژگی برای آن‌دسته از دانشجویان هنر و معماری که همواره می‌بایست وسایل کار خود را به همراه داشته باشند، ویژگی مهمی محسوب خواهد شد.

قیمت مناسب و سهولت استفاده، این محصول را به انتخاب مناسبی برای بیشتر افرادی که به آن نیاز دارند، مبدل کرده است.

 

نوار چسب کاغذی (مسکینگ تیپ)

 

لطفا جهت مشاهده و خرید اینترنتی انواع نوار چسب کاغذی اینجا را کلیک نمائید. 

 

 

Telegram Channel TabrizChasb : @TabrizChasb

آدرس کانال تلگرام تبریز چسب

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*