چسب کاغذی ارزان | همیشه تخفیف

چسب کاغذی کرپ

چسب کاغذی ارزان | همیشه تخفیف

فروش ویژه نوار چسب کاغذی ارزان | همیشه تخفیف ایرانی و خارجی با کیفیت و چسبندگی بالا

تبریز چسب عرضه کننده انواع چسب کاغذی با قیمت بسیار مناسب و تخفیف دار با ارسال رایگان به سراسر کشور.

لطفا جهت مشاهده و خرید اینترنتی انواع چسب کاغذی ارزان | همیشه تخفیف اینجا را کلیک نمائید. 

مشخصات فنی و قیمت نوار چسب کاغذی ارزان خارجی با کیفیت و چسبندگی بال

مشخصات فنی عمومی انواع چسب کاغذی:

عرض (میلیمتر) : عرض این چسب ها معمولا 18 میلیمتری ( 2 سانتی ) ، 24 میلیمتر ( 2.5 سانتی ) و 48 میلیمتر ( 5 سانتی ) می باشد.

طول : طول این نوع چسب ها معمولا 16 یاردی ، 20 یاردی ، 30 یاردی ، 50 یاردی می باشد. ( کلیه نوار چسب های کاغذی با توجه به سفارش در عرض ها و طولهای متفاوت قابل تولید می باشند )

رنگ: سفید شیری

جنس : جنس این چسب ها معمولا از نوع کاغذ کرپ می باشد. نوع دیگری از چسب های کاغذی که به آب چسب مشهور هستند کاغذ کرافت می باشد.

کیفیت چسبندگی و مقاومت کششی: چسب های کاغذی در کیفیت ها و کاربردهای متنوعی موجود می باشد.

گارانتی کالا: تمامی چسب های کاغذی ارائه شده در تبریز چسب دارایی ضمانت 10 روزه برگشت کالا می باشد.

نحوه تحویل: این چسب های شامل امتیاز ارسال رایگان با باربری به شهر مورد نظر خریدار در سراسر کشور می باشد. این ارسال رایگان بیشتر تا مراکز استان ها می باشد.

 

فروش ویژه چسب کاغذی ارزان و با کیفیت در دو اندازه زیر می باشد:

تبریز چسب نسبت به ارائه چسب های کاغذی به صورت همواره تخفیف و فروش ویژه می باشد. شما می توانید برای اطلاع از فروش های ویژه از طریق سایت تبریز چسب و دیگر کانال های ارتباطی مانند کانال تلگرام و پیج اینستاگرام با ما در تماس باشید.

 

نوار چسب کاغذی 2.5 سانتی و 5 سانتی ارزان و قیمت مناسب

چسب کاغذی 2.5 سانت

شرایط نگهداری و استفاده چسب کاغذی :

چسب کاغذی را دور از رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید و منابع حرارتی ، تا دمای حداکثر 40 درجه سانتی گراد نگهداری نمایید.

بهترین شرایط نگهداری چسب ها دمای 20 الی 30 درجه سانتی گراد و رطوبت پایین تر از هفتاد درصد می باشد.

سطوح مورد نظر جهت چسباندن چسب باید خشک و عاری از چربی ، گرد و غبار و سایر آلاینده ها باشد.

موارد استفاده چسب کاغذی در صنعت :

نوار چسب های کاغذی در انواع مختلف مصارف عمومی و ویژه صنایع خودرویی جهت ایجاد پوشش در هنگام رنگ آمیزی و عایق کاری خودرو قابل استفاده می باشد.

این چسب در علاوه بر صنعت خودرو سازی و نیز جهت مصارف عمومی برای ایجاد پوشش در هنگام رنگ آمیزی و عایق کاری خودرو کاربرد دارد.

چسب مسکینگ تیپ بسیار مناسب برای کاربری‌های متفاوت، تولید شده است. این نوار چسب با توجه به جنس کاغذی‌اش می‌تواند در تولید انواع ماکت‌ یا کاردستی‌های متفاوت، مورد استفاده قرار گیرد.

چسب نواری کاغذی (مسکینگ تیپ) به راحتی و بدون نیاز به قیچی یا کاتر بریده می‌شود. از این چسب می‌توان برای ثابت نگه‌ داشتن کاغذ طراحی و نقاشی روی تخته شاسی استفاده کرد. طول مناسب این نوار چسب آن را به محصولی مقرون به صرفه تبدیل کرده است. این نوع نوار چسب وزن کمی دارد و به راحتی می‌توان آن را به همراه خود جابجا کرد. این ویژگی برای آن‌دسته از دانشجویان هنر و معماری که همواره می‌بایست وسایل کار خود را به همراه داشته باشند، ویژگی مهمی محسوب خواهد شد.

قیمت مناسب و سهولت استفاده، این محصول را به انتخاب مناسبی برای بیشتر افرادی که به آن نیاز دارند، مبدل کرده است.

درباره کاربرد های چسب کاغذی چه می دانیم؟

نوار چسب کاغذی در عین ساده بودن، کاربردهای فراوان دارد. نوار چسب کاغذی ، یکی از ابزارهای می باشد که هر دانشجو و دانش‌آموز رشته‌ی هنر به آن نیاز دارد.

این افراد برای انجام طراحی و نقاشی روی تخته‌ی شاسی، ایجاد حاشیه در نقاشی، ماکت‌سازی و ارائه‌ کار خود به این چسب‌ها نیاز دارند.

نوار چسب کاغذی به راحتی و بدون نیاز به قیچی یا کاتر بریده می‌شود. از این چسب می‌توان برای ثابت نگه‌ داشتن کاغذ طراحی و نقاشی روی تخته شاسی استفاده کرد.

علاوه بر این ممکن است در هنگام نقاشی با تکنیک‌های مختلفی مانند آبرنگ، گواش یا مداد رنگی بخواهیم حاشیه‌ کار سفید باقی بماند. چسباندن این چسب در حاشیه‌ی کار از کشیده شدن رنگ به این قسمت‌ جلوگیری می‌کند.

چسب کاغذی به راحتی کنده می‌شود و اثری از خود باقی نمی‌گذارد. به همین دلیل از این چسب برای چسباندن کارهای دانشجویان به دیوار برای ارائه به استاد و متصل کردن موقت تکه‌های ماکت به هم استفاده می‌شود.

با کنده شدن این چسب‌ها، اثری روی زمینه‌ی اصلی باقی نمانده و اصل کار آسیبی نمی‌بیند.

چسب کاغذی به دلیل کنده شدن آسان و باقی نگذاشتن اثر، یک ابزار مناسب برای انجام کارهای هنری و پروژه‌های دانشجویی معماری است.

 

لطفا جهت مشاهده و خرید اینترنتی انواع چسب های کاغذی ارزان اینجا را کلیک نمائید. 

 

Telegram Channel TabrizChasb : @TabrizChasb

دیدگاه‌ها 0

*
*